O mnie

adw-mateusz-bernat-zdj-4

Kancelaria Adwokacka adw. Mateusz Bernat zapewnia kompleksową obsługę prawną zarówno klientom indywidualnym jak i podmiotom korporacyjnym.

Adwokat Mateusz Bernat jest absolwentem prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aplikację adwokacką odbywał przy Izbie Adwokackiej w Bydgoszczy pod patronatem adw. Janusza Kanarka, ponadto ściśle współpracował z wieloma renomowanymi Kancelariami Adwokackimi w Polsce. W toku aplikacji wielokrotnie reprezentował swoich Mandantów zarówno przed organami wymiaru sprawiedliwości jak również organami administracji publicznej.

Adwokat Mateusz Bernat w swojej pracy skupia się przede wszystkim na efektywnym i skutecznym rozwiązywaniu problemów swoich Klientów. Niezwykle ważną dla niego kwestią jest, aby w czasie współpracy Mandanci posiadali pełną informację o wszelkich istotnych postępach w Ich sprawach. Sprawy prawne są skomplikowane, stąd też duży nacisk w kontaktach z Klientami kładziony jest na wyjaśnienie wszystkich zawiłości prawnych pojawiających się w czasie prowadzenia sprawy tak aby Klienci mając pełny obraz sprawy mogli podejmować właściwe decyzje.